Polecamy - Wartościowe strony

Wartościowe Strony

Polecamy odwiedzić te strony w internecie

Wartościowe Strony

Polecamy odwiedzić te strony w internecie

Teraz świat poszedł w kierunku FB i tym podobnych portali społecznościowych. Tam jednak nie da się zbudować rozsądnego przekazu. Wszystko opiera się na tym by więcej czasu spędzić na szukaniu niż na czytaniu informacji, której szukamy. Jak ktoś nie wierzy polecam film The Social Dilemma dostępny na Netlixie.
Na szczęście jeszcze istnieją strony WWW gdzie ludzie włożyli wiele pracy by to ładnie poukładać. By pomóc odbiorcy w znalezieniu tego co potrzebuje. W tym miejscu będziemy dzielić się tymi stronami, które były pomocne dla nas lub uznajemy za naprawdę wartościowe.

  • Praktyka Duchowa
    Strona prowadzona przez Grzegorz Józef Zielonko. Znajdziecie tam fantastyczne podejście do afirmacji i innych naprawdę istotnych technik pracy ze sobą. Artykuły są konkretne i jak się tych rad nie przerobi, to powiem Wam szczerze. Szkoda czasu na latanie wysoko, bo i tak nic z tego nie będzie. :).
  • Tomasz Jankowski
    Prowadzi gabinet ,masażu i terapii manualnych kręgosłupa. Jest też konsultantem suplementów dr. Ratha. Z jego strony sporo się dowiecie co jest ważne i jak prowadzić profilaktykę kręgosłupa.

© klinikazdrowegoczlowieka.pl 2021

pl_PL