Świadomie zdrowy człowiek - Wartościowe książki

Wartościowe książki

Polecamy tę literaturę do Twojej personalnej biblioteczki

Wartościowe książki

Polecamy tę literaturę do Twojej personalnej biblioteczki

Na rynku jest bardzo dużo pozycji i samo odnalezienie się w tym to sztuka i spory nakład pracy. Z tego powodu chcieliśmy ułatwić sprawę tym co mają podobne zainteresowania do naszych a są na początku swojej drogi. Poniżej lista książek, które naszym zdaniem są naprawdę wartościowe.

"Uzdrawianie komórkowe" - Barbara Wren

Okładka książki Barbara Wren - Uzdrawianie Komórkowe

Autorka opisuje trzy etapy kuracji, które mają za zadanie całkowicie przywrócić zdrowie. Poznasz też metody oczyszczania organów wewnętrznych takie jak lewatywy, kolonoterapię czy urynoterapię, oraz sposoby przywrócenia równowagi hormonalnej i pH organizmu. Nauczysz się otwierać ścieżki energetyczne wewnątrz ciała, abyś mógł połączyć się ze swoją wewnętrzną mądrością.

"Rozszerzone oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego" - Andreas Moritz

To również rewelacyjna pozycja dla osób początkujących, które chciały by dowiedzieć się co jest najważniejsze by dbać o swoje zdrowie na co dzień. Autor wyjaśnia wiele nieporozumień i demaskuje zabobony.
Autor szczegółowo opisuje jak się przygotować i przeprowadzić oczyszczanie wątroby z kamieni żółciowych metodą naturalną. Wymienia również przeciwwskazania i opisuje alternatywne rozwiązania gdy nie możemy wszystkiego zrobić procedurą podstawową.

"Niebiańska przepowiednia" - James Redfield

Okładka książki James Redfield "Niebiańska Przepowiednia"

Niebiańska Przepowiednia to książka dla początkujących. Autor przedstawia jak poruszać się w naszym świecie czytając znaki ze świata „niewidzialnego”.
To lekka i bardzo pouczająca pierwsze część trzy częściowej przygodówki. Jak się czyta ze zrozumieniem i praktykuje naprawdę jest super.

"Dłonie pełne światła" - Barbara Ann Brennan

Okładka książki Barbara Brenen-Dłonie pełne światła

Książka mocno techniczna. Pani Barbara szczegółowo opisuje swoje doświadczenia w postrzeganiu aury i wykorzystaniu tej wiedzy w terapii.

"Wyzwolenie" - Dimitri Wereszczagin

Okładka książek DEIR Dimitri Werszczagin

D.E.I.R. to kolejna bardzo techniczna pozycja. Autor przeprowadza czytelnika przez wiedzę o strukturach energo-informacyjnych będących częścią naszego świata. Wszystko przeplata ćwiczeniami tak by każdy miał szansę realnie się oczyścić i wzmocnić. Zdobyć osobistą, energetyczną niezależność.

© klinikazdrowegoczlowieka.pl 2021

pl_PL