Karolina

Witajcie.

Mam na imię Karolina i z powołania i wykształcenia jestem nauczycielem, a rozwój osobisty to moja pasja. Już od młodego wieku miałam jasne przekonania jaka chcę (lub nie chcę) być, ale przez wychowanie i schematy kulturowo- religijne nie umiałam się realizować, ale konsekwentnie szukałam dla siebie rozwiązań. Po meandrach przeróżnych doświadczeń, powoli idee zaczęły  się składać w spójną całość. Odkryłam neutolingwistykę, potem coaching i talent i zamiłowanie do pracy z ludźmi poza klasą. 

W odpowiedzi na moje zmiany wewnętrzne, moje życie zaczęło zmieniać się dość mocno, ale dalej czułam, że to nie było do końca „to”. Zmagałam się z depresją, moje małżeństwo się rozpadło, nie mogłam sobie znaleźć miejsca. Dopiero odkrycie takich nauczycieli jak Wayne Dyer, Ekhart Tolle czy Bruce Lipton diametralnie zmieniło (i nadal zmienia!) moje podejście do siebie i do świata. 

Rozpoznałam siebie jako empatkę i zaczęłam uczyć się zaufania do mojej intuicji i postrzegania pozazmysłowego. Zaczęłam poznawać swoje autentyczne wewnętrzne Ja i szybkie postępy równie szybko uderzyły mi do głowy i po upadku po tzw. „odlocie duchowym” zaczęłam doceniać potrzebę mocnego stąpania po ziemi i dbania o ciało. To zaprowadziło mnie to studiów zdrowego odżywiania w tradycji medycyny chińskiej, co do dziś z pasją praktykuję. 

Wreszcie, po wielu latach poszukiwań, czuję, że z każdym dniem powracam do Siebie coraz pełniej. 

Praca ze mną? 

Nie mówię o sobie, że jestem terapeutą. Raczej jestem towarzyszem podróży, przewodnikiem, wsparciem ale tych, którzy szukają powrotu do swojego autentycznego Ja. Tych, którzy czują, że coś jest w ich życiu nie tak, pragną zmiany, i wierzą że jest ona możliwa. Towarzyszę, wspieram i prowadzę w tej podróży. 

Karolina

    Zobacz Wpisy Na Blogu autorstwa Karoliny

    Świat, w którym żyjemy każe nam przeć do przodu. Ciągle się rozwijać, udoskonalać, starać się osiągnąć coraz więcej i coraz lepiej. Nie wolno nam stać w miejscu. Zastój to śmierć. Trzeba przeć do przodu...

    Jak przygotować ten popularny eliksir? Do czego go wykorzystywać?

    © klinikazdrowegoczlowieka.pl 2021

    pl_PL