Justyna

Świadomie przyznam, że interesuje mnie w życiu bardzo wiele zagadnień, jednak od dziecka ani przez chwilę nie wątpiłam w istnienie dusz i energii wokół nas. Może dlatego czuję się w tych klimatach jak „ryba w wodzie” 🙂 Dlatego też postanowiłam zaangażować się w dwóch zaprezentowanych na portalu obszarach. Poniżej krótko opisuję te obszary z mojej perspektywy. Dzięki temu dowiesz się, w czym mogę Ci pomóc i w jaki sposób:

1)      Zabiegi energetyczne

Zabiegi energetyczne zazwyczaj robię przy pomocy energii reiki, lecz zdarza się, że w trakcie sesji jest potrzeba wykonania innego rodzaju techniki. Wiele zależy od wglądów, które w danym czasie otrzymuję. Wciąż pogłębiam swoją wiedzę i samodzielnie ćwiczę, aby jak najlepiej pomóc klientowi w sytuacji, z którą się do mnie zgłosił. Ponadto, lubię przekazywać wiedzę dotyczącą samodzielnej pracy ze swoją energią. Tak więc podczas sesji będzie można dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy 😉

Pragnę nadmienić, że energia reiki jest uznawana np. w Japonii za terapie leczniczą i stosowana w szpitalach. Wspomaga leczenie nie tylko wielu chorób, ale również relaksuje i podnosi świadomość. Jej skuteczność została poparta pracami naukowymi m.in. Dolores Krieger z USA. Tak więc praca z energią ReiKi jest bezpieczna i godna zaufania.

Ponadto, podczas oczyszczania energetycznego staram się uzdrawiać emocje związane z daną dolegliwością. Chciałabym zaznaczyć, że konkretny proces w człowieku odbywa się tylko wtedy, gdy jest na to gotowy. Bardzo często nadmiar negatywnych emocji lub stresu powoduje u nas energetyczne zanieczyszczenia. To m. in. one powodują choroby ciała fizycznego. Dla mnie jest ważne, aby pracować nad źródłem problemu.

Bardzo ciekawy może być dla Ciebie fakt, że energia ReiKi używana jest również do uzdrawiania nie tylko obszarów dotyczących zdrowia fizycznego. Osobiście doświadczyłam jej mocy. Osoby, którym wykonywałam sesje również mogą potwierdzić skuteczność tej niezwykłej energii. ReiKi używana jest w uzdrawianiu np. sfery relacji i finansów oraz konkretnej sytuacji życiowej. Ona po prostu harmonizuje wzorce niezależnie od obszaru, w którym działa. W związku z czym po terapii życie staje się bardziej stabilne i szczęśliwe.

W ramach wymiany energetycznej poprosiłabym o zapłatę za poniższe usługi.

Zabieg energetyczny z użyciem Energii Reiki + rozmowa

Oczyszczanie energetyczne, oczyszczanie aury, synchronizacja czakr, uzdrawianie

Czas: 1,0 godz. – 1,5 godz.

250 zł

Przekaz energii reiki + rozmowa

Konkretna intencja – zdrowie, sfera relacji, sfera finansowa lub inna

Czas: 15 min. – 30 min.

50 zł

Nadmieniam, że możliwa jest zarówno sesja stacjonarna, jak i zdalna.

2)      Rozmowa terapeutyczna

Najprawdopodobniej przyznasz mi rację, że każdy chciałby czasem porozmawiać z drugą osobą na temat swoich dylematów i problemów. Przyjaciel lub bliska osoba nie zawsze wie, jak to zrobić, jednak czuję, że po rozmowie terapeutycznej będziesz oczekiwał/a czegoś więcej niż wysłuchanie.

Dzięki umiejętności odczytywania emocji innych ludzi, wglądom oraz zadawaniu pytań jestem w stanie naprowadzić Cię na rozwiązanie problemu lub uwolnienie emocji, które są z nim związane. Dzięki temu łatwiej będzie Ci poradzić sobie z problemem, przestanie on być „potworem nie do pokonania”.

W tego rodzaju rozmowach czuję głębokie połączenie duchowe nie tylko ze swoją duszą, ale również z duszą rozmówcy. Klient wyciąga ze spotkania nowe wnioski, naukę, spokój i uzdrowienie.

W ramach wymiany energetycznej poprosiłabym o zapłatę.

Rozmowa terapeutyczna

Dowolny temat

Czas: ok. 1 godz.

100 zł

Zapraszam do samopoznania! 🙂

    Zdjęcie Justyny Bonar

    Zobacz Wpisy Na Blogu autorstwa Justyny

    Można odnieść wrażenie, że miłość na dobre opanowała rozwój duchowy i osobisty. Czy jest to dobry znak? Oczywiście, że tak, ale nie do końca. W tym artykule przedstawię Ci swoje własne spostrzeżenia na ten temat. Ponadto, dowiesz się, w jakich przypadkach „miłość” może męczyć. Zrozumiesz również, że prawdziwe i bezwarunkowe uczucie sprawia, że zaczynasz rozkwitać i rozwijać się w zaskakującym tempie...

    © klinikazdrowegoczlowieka.pl 2021

    pl_PL