O Nas - Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Czy wyciągniesz pełną korzyść z tego co możemy zaoferować?

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Czy wyciągniesz pełną korzyść z tego co możemy zaoferować?

Praca terapeutyczna bardzo różni się od branży usługowej. Tu nie ma na półce jasno określonych i opisanych produktów. To interakcja z drugim człowiekiem, który ma swoją osobowość, odmienną od naszej. Przyszedł do nas by w konkretnej dziedzinie dowiedzieć się więcej i poprawić swoje życie. Dlatego nie możemy powiedzieć, że nasza oferta jest dla wszystkich.

Naszym celem nadrzędnym jest pomoc przez edukację. Działania nastawione na profilaktykę. Mamy więc swoje oczekiwania co do klientów. Brzmi to okrutnie ale to jest forma ochrony Was, chcemy byście płacili za usługę z której naprawdę skorzystacie.

Jak to się przekłada na praktykę?

  • Oczekujemy od klienta, że będzie gotowy na dokonanie zmian albo już podjął taką decyzję i teraz szuka osób doświadczonych, które mu w tym pomogą.
  • Rozumie lub chce zrozumieć, że utrzymanie, szeroko pojętego zdrowia, jest w dzisiejszych czasach zadaniem same w sobie. Zdrowie nie jest czymś co jest nam dane raz na zawsze.
  • Rozumie, że profilaktyka i uważność to w konsekwencji oszczędności finansowe i wyższa jakość życia.
  • Gdy masz już jakieś poważniejsze choroby nie oczekuj od nas cudu. Naszym celem jest pomoc metodami naturalnymi we wzmocnieniu i odbudowie sił witalnych. Jak dzięki temu ciało się zregeneruje to jest to „skutek uboczny”. 🙂 Niezależnie od problemu są metody co wspierają całą istotę, takie jak przekazy ReiKi lub lepiej dobrana dieta.
  • Ponieważ nasz podejście jest holistyczne to nie skupiamy się tylko na jakiś organie czy osobie. Najmniejszą komórką jest rodzina (jakkolwiek to rozumiesz) i konieczne zmiany wpłyną na wszystkich jej członków.

Obraz Karoliny, kolorowa abstrkacja.

A co z tymi co chcą jednorazowej porady, mają konkretny problem i chcą się czegoś dowiedzieć? Oczywiście też są mile widziani i zdajemy sobie sprawę, że i takie problemy w życiu istnieją. Na przykład tarot może być nastawiony na uzyskanie konkretnej odpowiedzi w konkretnej sprawie.

To jest jednak specyfika. Jak ktoś ma problem z alergią to nie wskażemy zioła czy herbatki, która ten problem rozwiąże, bo rozumiemy złożoność przyczyn, które do alergii mogły doprowadzić.

© klinikazdrowegoczlowieka.pl 2021

pl_PL