Wzgórze o zachodzie

O nas

Kim jesteśmy, co robimy? Poznaj nas bliżej!

O nas

Kim jesteśmy, co robimy? Poznaj nas bliżej!

40 lat minęło.

Troszkę głupot udało mi się zrobić w tym czasie ;). Obecnie to szaleństwo bez trzymanki nie ma już granic 😉 Uczę się, doświadczam (robię głupoty), uczę innych, dzielę się swoją wiedzą i uwielbiam to (oczywiście tylko wtedy jak ktoś słucha i dzięki temu robi trochę mniej głupot, niż ja).

Pamiętajmy o tym, że do tej jazdy bez trzymanki potrzebna jest wiedza i wehikuł, czyli ciało. Dzięki tym dwóm czynnikom możemy realizować swój potencjał w ziemskiej rzeczywistości.

Nie wiem, czy to ta magiczna liczba 40, czy ilość zrobionych głupot, ale nagle wiele rzeczy stało się bardziej oczywistych. Połączenie między materią a energią jest bardziej wyraźne.

Takich osób jak ja jest więcej. Wspólnie postanowiliśmy podzielić się swoim czasem, wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Latami uczyliśmy się systemów wiedzy duchowej i medycznej. Nie każda osoba w zespole skończyła 40 lat ;), ale każda na swój sposób sprawdzała efekty swoich działań. Analizowała. Zdajemy sobie sprawę z tego, że metodę działania trzeba dostosować ściśle indywidualnie. Bazujemy głównie na przekazach pochodzących z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Nowoczesnych Terapii Naturalnych. Płynąca z nich wiedza bierze pod uwagę nie tylko wspaniałe ciało człowieka, ale również jego duszę, umysł i energetykę.

Ponadto, samodzielnie rozwijamy swoje zdolności paranormalne, które pomagają nam odczytywać istniejące problemy u ludzi i dobierać indywidualne dla nich techniki działania.

Z szacunku do każdego przejawu życia i radosnej ekspresji.

Kamil

Poznaj nasz zespół

Fairy Tree By Nirolo

Z wykształcenia dr Automatyki, a z zamiłowania uwielbiam pracować z zaawansowaną technologią biologiczną, czyli z człowiekiem.
Uważam, że nic tak nie rozwija jak „badanie” samego siebie i pomaganie w tym innym. Natura jest dla mnie niezwykle inspirująca.
Mówią, że sami kreujemy swoją rzeczywistość. Poznaję, jak to się robi i sprawdzam w praktyce.

Karolina

Witajcie.

Moją specjalnością jest coaching transformacyjny. Wspomagam ludzi szukających powrotu do autentycznego Siebie. Głęboko wierzę, że aby dokonać prawdziwej zmiany, wszystkie nasze poziomy muszą przejść transformację, więc pracuję na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym ale też podświadomym i duchowym. 

Zapraszam do współpracy. 

Karolina
Frezje białe z żółtymi pręcikami, zbliżenie

Małgorzata

Pełna wrażliwości i zrozumienia przewodniczka i opiekunka duchowa.

Zwolenniczka holistycznego podejścia do człowieka jako całościowego układu istnienia – synergii ciała, umysłu i ducha. Absolwentka Akademii Medycznej.

Pasjonatka medycyny energetycznej, doświadczona radiestetka.

Fascynatka pracy z wahadełkiem i zaawansowanymi technikami kwantowymi.

W pracy wspiera się tarotem, jasnopoznaniem i numerologią.

Swoją drogę z medycyną energetyczną rozpoczęła od poszukiwania rozwiązań dla własnych problemów zdrowotnych, przy których konwencjonalna medycyna oferowała tylko leczenie objawowe.

Zajmuje się wyrównywaniem energetyki i pracy czakr, oczyszczaniem energetycznym, usuwaniem blokad, podczepów, wzmacnianiem aury i ciała świetlistego, czytaniem z pola energetycznego oraz energetycznym badaniem kompatybilności diety.

Oferuje również energetyczne oczyszczanie pomieszczeń.

Jest tu, by towarzyszyć Ci w rozwoju i pomóc w pokochaniu siebie.

Justyna

„Jakże nudne i monotonne byłyby odgłosy lasu, gdyby prawo do śpiewania miało tylko dziesięć najzdolniejszych ptaków.” – Arnold Bennett.

Każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Cała sztuka polega na tym, aby odkryć w sobie jak najwięcej atutów. Wierzę w to, że nie jesteśmy skazani na samotność i możemy siebie szczerze wspierać 🙂

Rozmawiam z innymi duszami, dzięki czemu wiem, czego one w danym momencie potrzebują. Praca z energiami jest dla mnie naturalną czynnością.

Mogę wesprzeć Cię w uwolnieniu się od m. in. energetycznych blokad, programów i negatywnych przekonań, a nawet karmy.

Ponadto, posługuje się kartami tarota, anielskimi i KIS. Rozkład i rozmowa pomaga w rozwiązywaniu różnych problemów oraz w wytyczeniu kierunku działań w rozwoju duchowym i osobistym.

Zdjęcie Justyny Bonar

Agnieszka

Istota egzystencji kreci się wokół uczuć.
Moja misja to powrót do siebie.
Jak rozpocząć ten proces w sposób prosty, tu i teraz?

 Możemy zacząć od:
* dostrzegania potencjału w ”skomplikowanych” sytuacjach życiowych, czyli interpretowania ich jako środka do rozwoju
*czerpania korzyści  na drodze samo-udoskonalenia.
Jeśli jesteś gotów, by wziąć odpowiedzialność za swoje myśli, uczucia i czyny. Jeśli chcesz zacząć żyć świadomie, wybierać to co chcesz doświadczać, kreować rzeczywistość. Jeśli chcesz, po prostu, znowu być sobą, serdecznie zachęcam do kontaktu, jeśli czujesz, że mogę Cie zainspirować ku dobremu.

© klinikazdrowegoczlowieka.pl 2021

pl_PL